Влада Латвії виділить 4 млн євро на навчання українських біженців латиській мові

Уряд Латвії ухвалив рішення виділити чотири мільйони євро на навчання українських біженців латиської мови. Про це 23 квітня повідомив портал Delfi.

"Цивільні особи України в Латвії хочуть все більше і більше залучатися до працевлаштування. Для забезпечення ширших можливостей для роботи, а також для сприяння соціально-економічній інтеграції людей у латвійське суспільство необхідне знання латиської мови", - заявили у пресслужбі Міністерства культури.

Для того, щоб забезпечити навчання мови, латвійська влада вирішила профінансувати програму популяризації використання латиської мови серед громадян України. Домагатися цього хочуть за допомогою безкоштовних уроків латиської мови, починаючи з рівня володіння мовою А1, для повнолітніх громадян України.

Фінансування має допомогти в організації курсів латиської мови до 31 грудня цього року. На реалізацію проєктів програми, що адмініструється Фондом інтеграції суспільства (SIF), виділено 3 990 400 євро, а на адміністрування програми - ще 39 436 євро.

Зазначається, що 2023 року планується прийняти в Латвії 40 000 українських громадян, з яких 65% або 26 000 будуть дорослі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина виділить додатково 112 мільйонів євро на житло для переселенців.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті