Німеччина до зимового пакету допомоги Україні додасть надводні дрони

Німеччина планує передати Україні надводні безпілотники. Про це  повідомило  Міністерство оборони ФРН після зустрічі партнерів у рамках "Рамштайну".

Зазначається, що надводні дрони увійдуть до "зимового" пакету допомоги вартістю 400 мільйонів євро. 

"Другий зимовий пакет для більшої стійкості. Зимове спорядження, пакети запчастин для вже поставлених систем та транспортні засоби покликані посилити стійкість українських збройних сил на найближчі місяці. Цьому також слугуватиме контейнерний мобільний польовий госпіталь, який вже було доставлено.

Крім того, 50 надводних безпілотників допоможуть дати відсіч агресору не лише на суші, а й на морі. Окремі проекти реалізуються за рахунок пожертв зі складів Бундесверу, а також спільно з промисловими партнерами. Обіцяне обладнання має бути передане Україні якнайшвидше", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Німеччина анонсувала новий пакет допомоги для України на 400 млн євро.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті