Німеччина анонсувала новий пакет допомоги для України на 400 млн євро

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус анонсував новий пакет військової допомоги Україні, який включатиме боєприпаси, бронемашини та інше, на 400 мільйонів євро. Про це він повідомив у інтерв'ю Bild 18 вересня.

"Ми постачаємо додаткові боєприпаси: осколково-фугасні, мінометні, мінно-вибухові. Крім того, ми допоможемо із захищеними автомобілями та системами розмінування. Але ми також не забуваємо про наближення зими: Ми відправимо не лише одяг, а й електричні та теплові генератори. Загалом пакет буде коштувати 400 мільйонів євро", - зазначив Пісторіус.

Також міністр оборони Німеччини додав: "Я хочу, щоб Україна успішно захистила свою країну і виграла війну".

Нагадаємо, що Пісторіус повідомив, коли буде рішення про передачу Україні крилатих ракет Taurus.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті