Німеччина анонсувала новий пакет допомоги для України на 400 млн євро

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус анонсував новий пакет військової допомоги Україні, який включатиме боєприпаси, бронемашини та інше, на 400 мільйонів євро. Про це він повідомив у інтерв'ю Bild 18 вересня.

"Ми постачаємо додаткові боєприпаси: осколково-фугасні, мінометні, мінно-вибухові. Крім того, ми допоможемо із захищеними автомобілями та системами розмінування. Але ми також не забуваємо про наближення зими: Ми відправимо не лише одяг, а й електричні та теплові генератори. Загалом пакет буде коштувати 400 мільйонів євро", - зазначив Пісторіус.

Також міністр оборони Німеччини додав: "Я хочу, щоб Україна успішно захистила свою країну і виграла війну".

Нагадаємо, що Пісторіус повідомив, коли буде рішення про передачу Україні крилатих ракет Taurus.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті