Німеччина до зимового пакету допомоги Україні додасть надводні дрони

Німеччина планує передати Україні надводні безпілотники. Про це  повідомило  Міністерство оборони ФРН після зустрічі партнерів у рамках "Рамштайну".

Зазначається, що надводні дрони увійдуть до "зимового" пакету допомоги вартістю 400 мільйонів євро. 

"Другий зимовий пакет для більшої стійкості. Зимове спорядження, пакети запчастин для вже поставлених систем та транспортні засоби покликані посилити стійкість українських збройних сил на найближчі місяці. Цьому також слугуватиме контейнерний мобільний польовий госпіталь, який вже було доставлено.

Крім того, 50 надводних безпілотників допоможуть дати відсіч агресору не лише на суші, а й на морі. Окремі проекти реалізуються за рахунок пожертв зі складів Бундесверу, а також спільно з промисловими партнерами. Обіцяне обладнання має бути передане Україні якнайшвидше", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Німеччина анонсувала новий пакет допомоги для України на 400 млн євро.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті