Ні ГУЛАГу! Жителі російського Улан-Уде протестують проти будівництва гігантської колонії на 3 тисячі ув'язнених

Жителі російського Улан-Уде протестують проти будівництва гігантської колонії на 3 тисячі ув'язнених. Вони записали відповідне звернення до президента РФ Володимира Путіна, депутатів Державної думи та місцевих депутатів.

"Уявляєте, колонія, яка не має аналогів у Росії за розмірами, за споживаними потужностями, будуватиметься в столиці Республіки Бурятія... Хто міг придумати поселити злочинців у самому центрі регіону", - обурюються місцеві жителі.

Зі свого боку екс-глава регіональної поліції і член "Ради старійшин при голові Республіки Бурятія" Іван Калашников заявив, що ідея будівництва колонії має розглядатися з позиції патріотизму.

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті