Ні ГУЛАГу! Жителі російського Улан-Уде протестують проти будівництва гігантської колонії на 3 тисячі ув'язнених

Жителі російського Улан-Уде протестують проти будівництва гігантської колонії на 3 тисячі ув'язнених. Вони записали відповідне звернення до президента РФ Володимира Путіна, депутатів Державної думи та місцевих депутатів.

"Уявляєте, колонія, яка не має аналогів у Росії за розмірами, за споживаними потужностями, будуватиметься в столиці Республіки Бурятія... Хто міг придумати поселити злочинців у самому центрі регіону", - обурюються місцеві жителі.

Зі свого боку екс-глава регіональної поліції і член "Ради старійшин при голові Республіки Бурятія" Іван Калашников заявив, що ідея будівництва колонії має розглядатися з позиції патріотизму.

 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті