"Неприємний сюрприз". Російські пенсії в "ДНР" платитимуть лише тим, хто має паспорт РФ з відміткою про реєстрацію

Російські пенсії в "ДНР" платитимуть лише тим, хто має паспорт РФ з позначкою про реєстрацію на окупованій території. Про це йдеться у роз'ясненні так званого "республіканського пенсійного фонду".

Ситуацію прокоментувала самозваний "депутат народної ради" Анастасія Селіванова.

"На багатьох пенсіонерів чекав неприємний сюрприз", - написала вона у себе в Телеграм і підтвердила, що "якщо пенсіонер - громадянин Росії, він зможе подати документи на отримання або перерахунок пенсії за російськими стандартами тільки якщо у нього є відмітка про реєстрацію в паспорті РФ" .

"Не можна пред'явити паспорт ДНР, паспорт України або адресну довідку ДНР", - чітко окреслила "депутат" серйозну проблему.

Вона нагадала, що паспорти РФ із позначкою про реєстрацію в "ДНР" стали видавати лише після 30 вересня, до цієї дати було видано 470 тисяч російських паспортів без відмітки про реєстрацію.

"Зараз на території ДНР є лише кілька пунктів, де можна поставити відмітку про реєстрацію до паспорта РФ. Щоб взяти талон, люди ночують під Міграційною службою", - розповіла товариш Селіванова.

При цьому вона не озвучила ще одну проблему – значна частина пенсіонерів, які мешкають на окупованій частині Донецької області, зовсім не мають паспортів країни-агресора.

Таким чином, право на перерахунок пенсій за російськими стандартами позбавлені десятки тисяч людей похилого віку. Згідно з роз'ясненням фейкового "пенсійного фонду ДНР", "громадяни, які не мають права на перерахунок у зв'язку з відсутністю російського паспорта… будуть забезпечені пенсійними виплатами у розмірі, раніше встановленому відповідно до законодавства ДНР", тобто лише 10 тисяч російських рублів.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті