Німецькі бронємашини Dingo вже на озброєнні українських десантників

Українські десантно-штурмові війська використовують німецькі броньовані автомобілі Dingo. Фото цієї техніки опублікували в Командуванні десантно-штурмових військ, - повідомив "Мілітарний".

Техніку показали під час заходів, присвячених дню Десантно-штурмових військ ЗСУ. Це перше фото переданих Німеччиною машин в українських військах.

Dingo ATF виробництва компанії Krauss-Maffei є на озброєнні війська Німеччини та Люксембургу.

Машина виготовлена на шасі Unimog. Техніка призначена для патрулювання та розвідки. Конструкція машини має витримувати вибухи мін, саморобних вибухових пристроїв, а також кулі стрілецької зброї, уламків артилерійських снарядів, гранат тощо.

На даху машини розміщена стандартна станція озброєння KMW 1530 з розвідувальної бронемашини Fennek.

До станції входить кулемет 7,62-мм MG3 також передбачено місця кріплення станкового гранатомету HK GMG і важкого 12,7-мм кулемету Browning M2. Керувати зброєю можна або безпосередньо, або дистанційно з кабіни. Машини є в різних модифікаціях – транспортні, санітарні, розвідувальні, командно-штабні машини, машини з системами РЕБ.

Всього Німеччина планує передати Україні 50 одиниць Dingo.

Як повідомлялося, Німеччина передала Україні 30 бронеавтомобілів Dingo, ракети до IRIS-T та тягачі M1070 Oshkosh.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті