США виділяють Україні новий пакет озброєнь на суму до $175 млн. ЗМІ повідомили, що входить до нового пакету

Байден оголосить про додаткову допомогу Україні у розмірі 175 млн доларів ввечері 6 грудня. Про це повідомляє Reuters.

"Президент США Джо Байден оголосить про виділення 175 мільйонів доларів додаткової допомоги Україні під час виступу в середу о 12 годині дня за східним часом, повідомив американський чиновник, закликаючи Конгрес ухвалити його запит на фінансування національної безпеки", - пише Reuters.

Агенція підкреслює, що цього тижня "...Білий дім попередив, що у США закінчується час і гроші, щоб допомогти Україні відбити російське вторгнення".

"До середини листопада Міністерство оборони США використало 97% з 62,3 мільярдів доларів додаткового фінансування, а Державний департамент використав усі 4,7 мільярдів доларів на військову допомогу, які були йому виділені, повідомила цього тижня директор бюджетного департаменту США Шаланда Янг", - йдеться також у повідомленні.

До нового пакету увійдуть керовані ракети HIMARS, протитанкові системи та високошвидкісні ракети, повідомляє Sky News.

"Останній пакет виділять у межах наданих Конгресом президентських повноважень на скорочення озброєнь (PDA)", - пише ЗМІ.

Раніше повідомлялось, що США разом із партнерами працюють у трьох напрямках, щоб допомогти Україні захистити енергетичну інфраструктуру.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті