"Наземний коридор до Молдови". Майя Санду попросила в американців зброї для України

Президентка Молдови Майя Санду написала текст для The Wall Street Journal, в якому розповіла про територіальні зазіхання РФ, подякувала американцям за підтримку Молдови і наголосила на необхідності продовжувати постачання зброї Україні.

Як зазначила Санду, Путін веде відразу три війни – проти України військовим вторгненням, проти вільного світу дезінформацією, і проти власного населення репресіями, – а його територіальні зазіхання поширюються поза Україну.

“Його найвище військове командування відкрито говорить про пробивання наземного коридору до Молдови, – написала вона. – Доки Україна захищає свою територію, цей план залишається нездійсненною мрією. Натомість Росія намагається контролювати мою країну з використанням низки інструментів і маріонеток. Її арсенал – енергетичний шантаж, кампанії дезінформації, втручання у вибори і навіть, як ми з’ясували, спроби влаштувати переворот. Росія постійно порушує наш статус нейтральної країни, незаконно розміщуючи свої війська на частині нашої території, у Придністров’ї”.

За словами Санду, американська підтримка обороноздатності і демократичного розвитку Молдови дозволяє її державі зберігати стабільність і залишатися союзницею України, але "Україна вкрай потребує більше допомоги, щоб протистояти реваншистській Росії. Ті на Заході, хто наполягають, що зменшення допомоги припинить війну, помиляються. Припинення підтримки тільки дозволить Путіну захопити Київ і продовжити рухатися. Його потрібно зупинити”.

Как сообщалось, "депутати" з'їзду в "Придністров'ї" звернулися по допомогу до росії.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті