"Депутати" з'їзду в "Придністров'ї" звернулися по допомогу до Росії

Учасники з'їзду так званих "депутатів" у невизнаній ПМР звернулися до Росії по допомогу нібито у зв'язку з економічною блокадою з боку Молдови. Про це молдавські та російські ЗМІ 28 лютого.

"На сьогоднішньому з'їзді "депутатів" у "Придністров'ї" ухвалили резолюції зі зверненням до Держдуми і Ради Федерації Росії з проханням про допомогу у зв'язку з економічною блокадою з боку Молдови", - ідеться в повідомленні.

У документі "придністровські делегати" просять російську владу враховувати наявність більш ніж 220 тисяч громадян Росії, які постійно проживають на території невизнаної ПМР, і "унікальний досвід російського миротворчості на Дністрі, а також статусу гаранта та посередника в переговорному процесі".

Крім того, у резолюції з'їзду містяться звернення до генерального секретаря ООН, СНД, Європарламенту, Організації з безпеки і співробітництва в Європі та інших організацій із проханням не допустити подальшої ескалації конфлікту між Кишиневом і Тирасполем. "Влада Придністров'я" також сподівається на сприяння у відновленні повноцінного діалогу з Молдовою.

Нагадаємо, що з'їзд "депутатів усіх рівнів" відкрився в "Придністров'ї" 28 лютого. У ньому беруть участь близько 650 "делегатів".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті