"Не можна все життя бути відмінником". Данілов визнав завищені очікування від контрнаступу

Секретар Ради національної безпеки України Олексій Данілов визнав, що надії України на контрнаступ не виправдалися. Про це він сказав в інтерв'ю Бі-бі-сі, - пише ТК ВВС/Російська служба.

"Це не означає, що перемога не буде на нашому боці",- додав він.

У травні 2023 року, напередодні контрнаступу, він сказав в інтерв'ю виданню, що найближчі місяці нададуть "історичну можливість".

Розмірковуючи зараз про ці слова, Данілов визнав: "У травні кожен громадянин нашої країни хотів, щоб війна закінчилася якомога швидше. Надії були, але вони не виправдалися".

"Люди іноді роблять помилки. Не можна все життя бути відмінником", - сказав він.

Секретар українського Радбезу, з яким у Києві зустрілася кореспондентка Бі-бі-сі Джессіка Паркер, охарактеризував нинішню ситуацію на лінії фронту як дуже складну і заявив, що старі військові підручники, зокрема натовські, "необхідно відправити назад в архіви".

"Такої війни, як та, що йде в нашій країні, не було ні в ХХ, ні в ХХI столітті", - заявив він.

"Те, що ми два роки захищаємо нашу країну, - це вже велика перемога", - каже Данілов.

Олексій Данілов вважає, що незважаючи на проблеми в Конгресі, принаймні якесь військове фінансування зі США "обов'язково надійде".

"Якщо станеться так, що ми отримаємо подарунок до Різдва, ми будемо цьому раді".

"Але якщо це станеться трохи пізніше, не варто робити з цього трагедії", - заявив він.

Данілов відмовився говорити про те, чи можлива в майбутньому нова спроба повернути окуповані Росією території і чи програє Україна, якщо США перестануть їй допомагати.

"Можу точно сказати, що ми не зупинимося, - сказав він. - Ми продовжимо боротьбу за нашу свободу, за нашу незалежність".

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський під час виступу у Національному університеті оборони США наголосив, що Україна не здасться росії у цій війні за свободу, та висловив сподівання на подальшу підтримку з боку партнерів.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті