"Україна не здасться!" - Зеленський на виступі у Національному університеті оборони США

Президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна не здасться росії у цій війні за свободу, та висловив сподівання на подальшу підтримку з боку партнерів. Відповідну заяву Володимир Зеленський зробив під час виступу у Національному університеті оборони США.

"Увесь світ дивиться на нас, і дивиться на те, наскільки інші вільні нації хочуть жити вільно. Україна не здалась. І Україна не здасться! Ми знаємо, що робити, і ви можете розраховувати на Україну, і ми сподіваємося так само, що зможемо розраховувати на вас", - наголосив президент.

Також Зеленський наголосив, що якщо є шанс обороняти свободу однієї держави, тоді необхідно уникнути боротьби на інших територіях.

"Руйнація, яка поширюється диктаторськими режимами, занадто велика і вона має бути зупинена із самого початку", - зазначив президент України.

Як повідомлялось раніше, США допоможуть Україні створити сили, здатні стримати РФ.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті