"Не було гіперзвукової зброї". Путін розказав, чому не розпочав війну проти України у 2014 році

Російський диктатор путін розказав, що РФ була не готова розпочати повномасштабне вторгнення в Україну раніше. Про це він сказав в інтерв'ю російським пропагандистам 19 березня.

"Це стосується і нашої готовності до якихось більш серйозних дій, ніж дії в рамках так званої "кримської весни". У нас тоді не було гіперзвукової зброї, а зараз є. Є й інші системи сучасні, а в 14-му році нічого подібного не було", - сказав путін у відповідь на питання про те, чому "спеціальну військову операцію" не розпочали раніше.

Він також додав, що сподівався, що війну на Донбасі "вдасться припинити мирними засобами".

Як повідомлялося раніше, путін нібито відвідав окупований та зруйнований російською армією Маріуполь.

В Офісі президента України назвали цинізмом і відсутністю каяття візит російського диктатора путіна до Маріуполя.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті