Путін нібито відвідав окупований та зруйнований російською армією Маріуполь - ТАСС пропонує вірити на слово

Путін нібито відвідав окупований та зруйнований російською армією Маріуполь. Про це пише ТАСС із посиланням на повідомлення прес-служби Кремля.

Місцеві ЗМІ зранку у неділю також написали про це. При цьому інформація не супроводжується фотографіями або відео. На сайті російського диктатора у відкритому доступі немає повідомлення, на яке посилаються ТАСС та сепаратистські ЗМІ.

Нібито російський диктатор прилетів до Маріуполя вертольотом. За кермом автомобіля об'їхав кілька районів та навіть поспілкувався з місцевими жителями та відвідав квартиру одного з них.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті