Національний банк ввів у обіг пам’ятні монети "Український борщ"

Заступник голови НБУ Олексій Шабан презентував пам'ятні монети "Український борщ". Про це повідомляє сторінка Національного банку України у facebook 30 вересня.

"Ми вважаємо своїм обов’язком бути дотичними до збереження та примноження української культури та національної спадщини. І ці нові монети стануть ще одним нагадуванням про унікальність нашої країни та її народу", - зазначив Шабан.

За інформацією НБУ, монети продовжують серію "Українська спадщина", а дизайн монети розробив заслужений художник Микола Кочубей.

"На аверсі монет зображено теплу, затишну композицію: господиню, українську жінку на тлі печі під час приготування борщу. На реверсі в центрі зображено, власне, тарілку з червоним борщем", - зазначається у повідомленні.

У Нацбанку додали, що реалізація монет в інтернет-магазині НБУ розпочнеться з 4 жовтня 2023 року.

Як повідомлялось раніше, НБУ присвятив пам'ятну монету українським енергетикам.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті