НАТО проведе найбільші військові навчання з часів Холодної війни

У 2024 році НАТО проведе найбільші навчання з часів Холодної війни. Про це заявив глава Військового комітету Альянсу Роб Бауер під час пресконференції на полях щорічної зустрічі начальників генштабів країн НАТО в Осло 16 вересня, пише "Дзеркало тижня".

"Це будуть найбільші навчання після Холодної війни – Steadfast Defender (Непохитний захисник)", – сказав Бауер.

Зазначається, що у навчаннях Steadfast Defender беруть участь військові з понад 20 країн-членів і партнерів НАТО. Їхньою метою є підготовка до реагування на будь-яку загрозу. Навчання проводитимуться на території Польщі, Німеччини та країн Балтії.

У навчаннях візьмуть участь військові з понад 20 країн-членів і партнерів НАТО. Їхньою метою є підготовка до реагування на будь-яку загрозу.

Раніше у НАТО заявили, що Україна трансформувала сучасну війну.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті