НАТО проведе найбільші військові навчання з часів Холодної війни

У 2024 році НАТО проведе найбільші навчання з часів Холодної війни. Про це заявив глава Військового комітету Альянсу Роб Бауер під час пресконференції на полях щорічної зустрічі начальників генштабів країн НАТО в Осло 16 вересня, пише "Дзеркало тижня".

"Це будуть найбільші навчання після Холодної війни – Steadfast Defender (Непохитний захисник)", – сказав Бауер.

Зазначається, що у навчаннях Steadfast Defender беруть участь військові з понад 20 країн-членів і партнерів НАТО. Їхньою метою є підготовка до реагування на будь-яку загрозу. Навчання проводитимуться на території Польщі, Німеччини та країн Балтії.

У навчаннях візьмуть участь військові з понад 20 країн-членів і партнерів НАТО. Їхньою метою є підготовка до реагування на будь-яку загрозу.

Раніше у НАТО заявили, що Україна трансформувала сучасну війну.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті