Наші підрозділи знаходяться у Соледарі та постійно вражають вогнем противника - Череватий

Українські військові знаходяться у Соледарі та дають відсіч російській армії. Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі Суспільному.

"Ситуація така ж, як і вчора. Наші підрозділи знаходяться там та постійно вражають вогнем противника", — повідомив він.

Череватий не прокоментував інформацію про присутність російських військових на залізничній станції Сіль, нагадавши про заяву заступниці міністра оборони Ганни Маляр 15 січня на Telegram-каналі. Маляр зазначила, що офіційну інформацію про перебіг бойових дій повідомляє Генеральний штаб.

Російські війська не захопили весь Соледар попри кілька неправдивих заяв росіян, що місто впало і що Бахмут перебуває під загрозою неминучого оточення. Речник Сил оборони України Східного напрямку, полковник Сергій Череватий 11 січня спростував розповсюджену окупантами інформацію, що Соледар перебуває під контролем росіян.

Як повідомлялося, російські війська проводять ротації через значні втрати в Соледарі. Під час штурмів ворог йде по тілах своїх військових. 

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті