Наші підрозділи знаходяться у Соледарі та постійно вражають вогнем противника - Череватий

Українські військові знаходяться у Соледарі та дають відсіч російській армії. Про це розповів речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі Суспільному.

"Ситуація така ж, як і вчора. Наші підрозділи знаходяться там та постійно вражають вогнем противника", — повідомив він.

Череватий не прокоментував інформацію про присутність російських військових на залізничній станції Сіль, нагадавши про заяву заступниці міністра оборони Ганни Маляр 15 січня на Telegram-каналі. Маляр зазначила, що офіційну інформацію про перебіг бойових дій повідомляє Генеральний штаб.

Російські війська не захопили весь Соледар попри кілька неправдивих заяв росіян, що місто впало і що Бахмут перебуває під загрозою неминучого оточення. Речник Сил оборони України Східного напрямку, полковник Сергій Череватий 11 січня спростував розповсюджену окупантами інформацію, що Соледар перебуває під контролем росіян.

Як повідомлялося, російські війська проводять ротації через значні втрати в Соледарі. Під час штурмів ворог йде по тілах своїх військових. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті