Населення Бєлгородщини лояльне до російських повстанців. Українська розвідка не виключає "ланцюгової реакції"

Нещодавні події в Бєлгородській області РФ можуть спричинити "ланцюгову реакцію" в інших регіонах росії. Про це заявив представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" 25 травня.

"Може бути ланцюгова реакція", – зазначив Юсов.

Він відзначив лояльність місцевого населення до російських повстанців у Бєлгородській області.

"З боку окупаційної влади там спостерігається паніка, хаос і невизначеність", – зазначив Юсов.

Він також підкреслив, що евакуацію з населених пунктів Бєлгодщини російсько-окупаційне керівництво розпочало через власні артилерійські удари по цивільних помешканнях, а озвучені московською владою втрати серед російських повстанців не відповідають дійсності.

"Це нашвидкуруч зліплені пропагандистські фейки, – сказав з цього приводу представник ГУР. – Насправді російська пропаганда зламалася після подій на бєлгородщині і донині не може чітко пояснити якісь ключові повідомлення навіть для внутрішньої аудиторії. Весь світ побачив, що у росії розвивається справжнє внутрішнє протистояння". 

Юсов акцентував, що в діях повстанців-громадян РФ, які наводять конституційний лад на своїй території, значно більше легітимності, ніж у злочинного кремлівського керівництва, який фактично встановив в росії режим внутрішньої окупації.

Раніше повідомлялося, що в ГУР уперше визнали співпрацю з легіоном "Свобода Росії": "Ми спілкуємося, обмінюємося певною інформацією і навіть співпрацюємо".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті