Заміна міністра оборони та інші призначення: Безугла повідомила про засідання комітету, а Железняк дав прогноз

Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухає питання про призначення нового міністра наступного тижня. Про це повідомила нардеп від "Слуги народу" Мар’яна Безугла в Фейсбуці 5 лютого.

"Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Перспективи тижня, зокрема: 1. Новий міністр — заслуховування. 2. Постійний голова — заслуховування. 3. Повертаємось до зп N3196-Д — реформа СБУ. 4. Створюємо сили оборони — зп N4210. 5. Приймаємо звіт по армії дронів. 6. Розбираємо ВЛК і не тільки. Медичне забезпечення ЗСУ. 7. Розвиваємо нагляд за оборонними закупівлями"", - написала народна депутатка.

Зазначимо, що мова має йти саме про міністра оборони, а не МВС, тому що це питання разглядав би провоохоронний комітет ВР.

Інформацію про нового міністра оборони опосередковано підтвердив й інший нардеп - Ярослав Железняк у своєму телеграм-каналі.

"Будуть кадрові зміни? Так. Вчора навіть на Погоджувальній раді наш поважний Спікер Руслан Стефанчук оголосив що будуть кадрові питання. Без деталей", - написав Железняк.

"Що відомо на зараз? Міноборони може змінити очільника. Поки говорять, що їм  стане Кирило Буданов з ГУР. Мені здається він є ефективним на свої посаді зараз, але як є. Павло Рябікін покине Мінстратпром. Але це міністерство  не ліквідують, а туди перейде Олексій Резніков. Залишилось єдине - знайти відповідь чим же займається взагалі міністерство і навіщо потрібно", - прокоментував нардеп. 

Також, за його інформацією, МВС та СБУ можуть отримати постійних очільників.

"Їм стануть хто зараз в.о.: Ігор Клименко та Василь Малюк. Але знов ж таки, я б тут щодо голосів і фінального рішення не був такий впевнений", - заначає Железняк. 

"Хто ще? Ну якщо вірити ТГ-каналам, так у нас за останній тиждень вже три склада Кабміну мали звільнити) Але поки не змінюють: Шкарлета, Малюську, Сольского, Лапутіну та Верещук… Галущенко начебто теж зберіг поки крісло. Може щось зміниться. Наприклад Гутцайт", - припустив народний депутат.

Як повідомлялося, міністр оборони України Олексій Резніков може залишити свою посаду вже наступного тижня.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті