Генштаб звільнив Наталію Гуменюк з посади начальниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня

Наталію Гуменюк звільнено з посади начальниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня з 19 квітня. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у facebook 19 квітня.

"Генеральним штабом Збройних Сил України проведено ротаційні заходи щодо начальника Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня. Зокрема, прийнято рішення щодо завершення відрядження та виключення із сил та засобів відповідного угруповання військ полковника Наталії Гуменюк з 19. 04. 2024", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі триває відбір відповідного фахівця, який чи яка вже невдовзі стане "голосом" Сил оборони Півдня.

"Центр стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня працюватиме у штатному режимі, організовуючи співпрацю із представниками медіа, які мають відповідну акредитацію ЗСУ", - повідомив також Генштаб.

Видання NV нагадує, що 16 квітня майже сотня журналістів і представників ЗМІ звернулася до військового керівництва з вимогою замінити начальницю об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня полковника Наталю Гуменюк через "заборону висвітлювати воєнні злочини РФ у зоні її відповідальності". Журналісти зазначили, що їм забороняли в'їзд у Херсонську область у день підриву Каховської ГЕС. Вони додали, що тоді "світові ЗМІ заполонили посилання на свідчення російських "воєнкорів", адже від нас інформація майже була відсутня".

17 квітня Гуменюк заявила, що в заяві медійників "вказані факти без жодного доказу". За її словами, під час війни "ми працюємо над тим, щоб операція і безпека операції були збережені".

18 квітня голова комітету Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин повідомив, що розгляне звернення медійників, які вимагають замінити Гуменюк.

Раніше повідомлялося, що Іллю Євлаша призначили новим речником Повітряних Сил ЗСУ.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті