Іллю Євлаша призначили новим речником Повітряних Сил ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський призначив нового начальника служби звʼязків з громадськістю Командування Повітряних сил ЗСУ. Ним став майор Ілля Євлаш (на фото) .Про це повідомила пресслужба Повітряних сил. 

Ілля Євлаш проходив службу в Командуванні Сухопутних військ на посаді старшого офіцера служби звʼязків з громадськістю. Раніше очолював службу звʼязків з громадськістю угруповання сил і засобів оборони міста Київ та пресслужбу оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Був речником Східного угруповання військ.

Він народився у місті Мена, що на Чернігівщині. Нині майору 27 років. Євлаш закінчив Національний університет оборони за спеціальністю "Політологія" та Києво-Могилянську академію за фахом "Журналістика". Від 2019 році він був журналістом "Еспресо.TV".  

Нагадаємо, з 2018 року посаду речника Повітряних сил обіймав Юрій Ігнат. Командувач Повітряних сил Микола Олещук 16 березня оголосив, що Ігнат залишиться служити в Повітряних силах "на іншому напрямку", проте не очолюватиме службу зв’язків з громадськістю.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті