На Вінничині будують екобудинок для сотні переселенців

У селі Буша Вінницької області розпочали будівництво екобудинку для вимушених переселенців. Про це у Facebook повідомили представники Громадської організації "Бушанська Толока".

"Проєкт передбачає будівництво зимового будинку, за планом - це екобудинок із солом'яних панелей на два поверхи загальною площею 442 м2, що є частиною соціального, екологічного та пермакультурного проєкту", - повідомили представники ГО.

Зазначається, що в цьому будинку можна буде розміщувати до 100 осіб, які потребують тимчасового притулку. Після війни планується перетворити цей будинок на спільний соціальний простір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом тижня у Вінниці отримали гуманітарну допомогу понад 360 ВПО з Луганської області.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті