На Вінничині будують екобудинок для сотні переселенців

У селі Буша Вінницької області розпочали будівництво екобудинку для вимушених переселенців. Про це у Facebook повідомили представники Громадської організації "Бушанська Толока".

"Проєкт передбачає будівництво зимового будинку, за планом - це екобудинок із солом'яних панелей на два поверхи загальною площею 442 м2, що є частиною соціального, екологічного та пермакультурного проєкту", - повідомили представники ГО.

Зазначається, що в цьому будинку можна буде розміщувати до 100 осіб, які потребують тимчасового притулку. Після війни планується перетворити цей будинок на спільний соціальний простір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом тижня у Вінниці отримали гуманітарну допомогу понад 360 ВПО з Луганської області.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті