На Вінничині будують екобудинок для сотні переселенців

У селі Буша Вінницької області розпочали будівництво екобудинку для вимушених переселенців. Про це у Facebook повідомили представники Громадської організації "Бушанська Толока".

"Проєкт передбачає будівництво зимового будинку, за планом - це екобудинок із солом'яних панелей на два поверхи загальною площею 442 м2, що є частиною соціального, екологічного та пермакультурного проєкту", - повідомили представники ГО.

Зазначається, що в цьому будинку можна буде розміщувати до 100 осіб, які потребують тимчасового притулку. Після війни планується перетворити цей будинок на спільний соціальний простір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом тижня у Вінниці отримали гуманітарну допомогу понад 360 ВПО з Луганської області.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті