На Вінниччині відкриють терцентр для переселенців з лінії фронту

У селі Плисків Погребищенської громади Вінницької області незабаром відкриється новий центр соціального обслуговування для переселенців із прифронтових та деокупованих територій. Про це 17 березня повідомляє Благодійний фонд "Восток SOS".

"Кожен другий запит на евакуацію надходить від людини з інвалідністю. Таким людям нікуди їхати, вони переважно самотні і потребують постійного медичного догляду", - повідомили представники фонду.

Саме тому цей терцентр створюється на базі Плисківського психоневрологічного інтернату. Він прийматиме переселенців із ментальними порушеннями та представників маломобільних груп населення. Там вони будуть під цілодобовим наглядом фахівців.

У фонді додають, що минулого року вони розпочали ремонт старих будівель на територіях лікарень, терцентрів та інших комунальних закладів. Цей центр розпочне свою роботу з 31 березня. Після відкриття у ньому проживатимуть 30 осіб, яких евакуювали представники фонду з прифронтових та звільнених територій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що понад 170 мешканців Донеччини залишили регіон протягом доби через російські обстріли.

Статті

Назад, в СРСР
Луганськ
31.03.2023
10:11

Ждуни. Луганський щоденник

Ми стоїмо в черзі у МРЕО, щоб записатися на чергу для зміни номерів та прав на російські. Чоловік поруч просто знімає з губ мою думку: колись я розповім онукам, як жив із п'ятьма паспортами. Адже я теж думаю про це. Я платила та шукала знайомства,...
Донецьк
30.03.2023
11:49

Путін образив донеччан. Донецький щоденник

...Яке ж було їхнє розчарування, коли вранці 20 березня їм по телевізору сказали, що "цар" відвідав Маріуполь та поспілкувався з його жителями, а про Донецьк навіть не згадав. Такого ляпаса вони не чекали. Хоча бачили, що у "звільнене" місто...
Луганськ
29.03.2023
14:38

Кафе «ЖираFF» від переселенців з Рубіжного: майже рік роботи в Кропивницькому

Ми розуміли, що місце максимально підходить для розміщення закладу харчування, й почали шукати людей, готових взятись за величезний шматок роботи, у першу чергу привести до ладу занедбане приміщення
Всі статті