Ще понад 170 жителів покинули Донеччину за добу через небезпеку російських обстрілів

З Донецької області за допомогою поліції було вивезено ще 176 людей. Про це повідомила пресслужба правоохоронців 12 березня.

"За допомогою поліції евакуйовано ще 176 людей, з початку обов’язкової евакуації - понад 50 028 осіб, серед них 6660 – діти, 2415 – люди з інвалідністю", - йдеться у повідомленні.

У поліції закликали мешканців регіону дотримуватися комендантської години та не виїжджати самостійно неперевіреними маршрутами – ворог розстрілює цивільні авто.

"Влада за допомогою поліції організує евакуацію з подальшим поселенням – скористайтеся шансом вберегти своє життя", - закликали правоохоронці.

Як повідомлялося, безплатні евакуаційні потяги продовжують курсувати з прифронтових Донецької, Запорізької та Херсонської областей до інших регіонів України.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті