На окупованій Луганщині "до 1 січня 2025 року" використовуватимуть незареєстровані ліки

Російські окупанти заборонять виробництво ліків на тимчасово окупованих територіях, створивши монополію на лікарські засоби з РФ. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

Проект відповідного закону внесли на розгляд Госдуми РФ. 

"Документ дозволяє на території так званої «лнр» використовувати "до 1 січня 2025 року" незареєстровані ліки, допущені до ввезення в рф. Однак, до цього ж терміну дозволяється й використання препаратів, вироблених на територіях «нових суб'єктів». Тобто, пізніше свій бізнес можна зачиняти – тільки монополія рф.  Водночас, деякі ліки, які не відповідають вимогам закону, пропонується дозволити застосовувати до закінчення їх терміну придатності. Тобто, що ввезли до аптек та медзакладів будь-якими шляхами посеред війни – використовуватимуть доки це можливо. Наприклад, знеболюючі, доки не придбають усе", - розповіли у Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, колишній "заступник міністра енергетики ЛНР", який "передав" окупантам вугільну галузь Луганщини, отримав підозру

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті