На окупованій Луганщині "до 1 січня 2025 року" використовуватимуть незареєстровані ліки

Російські окупанти заборонять виробництво ліків на тимчасово окупованих територіях, створивши монополію на лікарські засоби з РФ. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація.

Проект відповідного закону внесли на розгляд Госдуми РФ. 

"Документ дозволяє на території так званої «лнр» використовувати "до 1 січня 2025 року" незареєстровані ліки, допущені до ввезення в рф. Однак, до цього ж терміну дозволяється й використання препаратів, вироблених на територіях «нових суб'єктів». Тобто, пізніше свій бізнес можна зачиняти – тільки монополія рф.  Водночас, деякі ліки, які не відповідають вимогам закону, пропонується дозволити застосовувати до закінчення їх терміну придатності. Тобто, що ввезли до аптек та медзакладів будь-якими шляхами посеред війни – використовуватимуть доки це можливо. Наприклад, знеболюючі, доки не придбають усе", - розповіли у Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, колишній "заступник міністра енергетики ЛНР", який "передав" окупантам вугільну галузь Луганщини, отримав підозру

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті