На окупованій території Херсонщини через брак рятувальників загинули тварини в зоопарку

У "Сафарі-парку" на окупованій території Херсонської області через дефіцит рятувальників під час шторму загинули тварини. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 1 грудня. 

"На Арабатській стрілці (тимчасово окупована територія Херсонщини) сталася трагедія – під час шторму затока Сиваш вийшла з берегів й затопила "Сафарі-парк". В результаті у зоопарку, який захопили росіяни, загинула частина тварин, адже через брак кадрів у місцевому МНС допомогу не змогли надати вчасно", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що окупанти досі не можуть справитись з наслідками негоди, як вирувала на тимчасово захоплених територіях наприкінці листопада. Так, в низці населених пунктів на окупованій території Запорізької області досі немає електроенергії, адже в регіоні недостатньо енергетиків. 

Раніше повідомлялось, що через підрив ГЕС загинули всі тварини у зоопарку в Новій Каховці.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті