Через підрив ГЕС загинули всі тварини у зоопарку в Новій Каховці

У окупаований Новій Каховці через підрив ГЕС затопило місцевий зоопарк «Казкова Діброва». Про це пише громадський діяч Андрій Смолій у своєму телеграм-каналі та місцеві жителі у соцмережах 6 червня.

"Ймовірно частина тварин загинули…", - повідомив Смолій.

"Адміністрація не дала на вивезення (евакуацію) тварин дозволу. Пробували самі якось, не було можливості. Виродки мінували все по колу, показали де можна працівникам ходити. Тварини залишилися заблоковані.Дрібних теплокровних забирали пережити зиму додому. До літа повернули. Намагалася не афішувати, що вони на місці, щоб вони їх не зжерли або не вкрали. Кадирівці на рамадан хотіли забрати баранів. Працівники боролися до останнього", - пишуть у місцевих соцмережах.

"Ми всіма силами намагалися зберегти тварин.  Стільки було докладено зусиль, скільки людей допомагали рятувати тварин у таких моторошних умовах, люди практично ризикували своїм життям.  І ось тепер Діброви немає! Загинули 300 невинних тварин, наших улюблених вихованців. Анфісочка, Чарлик, Поні Малюк, віслючок Ося, єнот Міша і ...Всі... Нехай ці рузькі виродки захлинуться своєю кров'ю, як захлинулися водою мої тварини.  Проклинаю русню і бажаю їм болісної смерті!", - пишуть у соцмережах.

Відомо, що зоопарк у Новій Каховці заснував підприємець Михайло Навроцький у 1992 році. З початку повномасштабного вторгнення російських військ зоопарк перебуває під окупацією.

Як повідомлялося, Держприкордонслужба оприлюднила відео, де можна побачити, що майже вся Каховська ГЕС, а також ліс, який був на правому березі Дніпра, опинилися під водою внаслідок руйнування греблі.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті