На окупованій частині Запорізької області розпочалося "дострокове голосування" на псевдовиборах президента РФ

З 25 лютого на території тимчасово окупованої частини Запорізької області розпочинається "дострокове голосування" на "виборах" президента РФ, незаконно організованих окупантами. Про це повідомляє у Фейсбук Запорізька ОВА.

"Протягом трьох тижнів у мешканців ТОТ збиратимуть голоси в підтримку Путіна - члени "виборчкомів" зі скриньками та в супроводі озброєних силовиків прийдуть в кожен дім, зупинятимуть на вулицях, відвідають соціальні установи", - йдеться у повідомленні.

У Запорізькій ОВА зазначають, що з 15 по 17 березня людей примушуватимуть приходити на виборчі дільниці, "щоб виконати завдання від Кремля і місцевих гауляйтерів: зібрати підтримку диктатора на рівні 94%".

"Результат цього "волевиявлення" не визнає жодна цивілізована країна світу, а участь в організації й проведенні виборів на ТОТ – кримінальний злочин, покарання за який - до 10 років позбавлення волі", - наголошують в ОВА.

Нагадаємо, у "ЛНР" вирішили розпочати "голосування" на "виборах" президента РФ ще до відкриття "дільниць". 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті