На окупованій частині України перебувають 200-300 тисяч росіян: Міллі заявив, що витіснити їх - важка битва

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів армії США генерал Марк Міллі вважає, що Україна повільно і поступово рухається до своєї мети з деокупації території, але витіснити російські сили їй буде важко. Про це Міллі заявив на прес-конференції у вівторок за підсумками засідання Контактної групи з питань оборони України в Німеччині, - пише "Європейська правда".

На думку топ-генерала США, Росія "зробила одну з найбільших стратегічних помилок у своїй історії - вторглася в країну, яка була і є вільною і незалежною, і ця країна не зупиниться, доки не відновить свою свободу і незалежність".

Він висловив переконання, що українці продовжать боротися проти російських сил, які зазнали "масштабних втрат" в Україні, але на окупованих територіях усе ще багато сил РФ - нехай частина з них були мобілізовані торік і не мають належної підготовки.

"Для українських сил витіснити 200-300 тисяч росіян - це важка битва. Вони звільнили понад 54% території, але попереду ще багато роботи. Це важка, складна битва, і Україна повільно, поступово рухається до своєї мети, визначеної президентом і підтриманої рештою міжнародних партнерів", - підсумував Міллі.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті