На морські дрони Sea Baby за добу зібрали ₴200 мільйонів донатів

Платформа United24 за добу зібрала вже 200 з необхідних 297,5 млн грн на дрони Sea Baby для СБУ. Про це в Телеграмі повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"200 мільйонів гривень зібрано на морські дрони СБУ Sea Baby в зборі UNITED24, monobank, Стерненка та Лаченкова! 

Дякуємо всім, хто долучається. Донорам з усього світу, міжнародним та українським компаніям за кожен внесок!  Дякуємо monobank та Олегу Гороховському за 40 мільйонів гривень на морських малюків. Це дуже потужне підсилення!  Морські безпілотники вже змінили ситуацію в Чорному морі. Завдяки вам їх буде більше, а російських кораблів — менше. Не зупиняємося. Ваш донат — ваш хід!" - зазначив він.

Надводін беспілотні ударні човни Sea Baby — розробка Служби безпеки України. Вони здатні нести 850 кг вибухівки, розганятися до 90 км/год та долати відстань у 1000 км.

Як повідомлялося, 22 лютого, фандрейзингова платформа United24, Олег Гороховський та monobank, Сергій Стерненко й Ігор Лаченков розпочали збір 297,5 мільйона гривень для СБУ на дрони Sea Baby.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті