На місці удару в харківському "Епіцентрі" загинуло шестеро, безвісти зникли 16 людей. На місці працює лабораторія ДНК

Шестеро людей загинули на місці удару рашистів у харківському "Епіцентрі" 25 травня. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі "Єдиних новин".

"Харків увесь день під масованими ракетними обстрілами. На жаль, відомо вже про шістьох людей, які загинули на місці в "Епіцентрі". 40 людей зазнали травм. 16 людей наразі безвісті зникли", - йдеться в повідомленні від 22:00.

Зазначається, що на місці розгорнутий штаб ліквідації наслідків прильотів. Працює мобільна лабораторія ДНК.

"Внаслідок ще одного ворожого удару, вже по центру Харкова, наразі маємо дані про 18 постраждалих", - зазначив також Синєгубов.

За його словами, госпіталізовано до лікувальних установ 39 людей, з них двоє у важкому стані, один вкрай важкий у опіковій реанімації. 13-річна дитина прооперована, інші лікуються амбулаторно.

Раніше повідомлялось, що кількість поранених внаслідок удару по "Епіцентру" і Харкові виросла, четверо людей зникли безвісти.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті