На місці удару в харківському "Епіцентрі" загинуло шестеро, безвісти зникли 16 людей. На місці працює лабораторія ДНК

Шестеро людей загинули на місці удару рашистів у харківському "Епіцентрі" 25 травня. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов в ефірі "Єдиних новин".

"Харків увесь день під масованими ракетними обстрілами. На жаль, відомо вже про шістьох людей, які загинули на місці в "Епіцентрі". 40 людей зазнали травм. 16 людей наразі безвісті зникли", - йдеться в повідомленні від 22:00.

Зазначається, що на місці розгорнутий штаб ліквідації наслідків прильотів. Працює мобільна лабораторія ДНК.

"Внаслідок ще одного ворожого удару, вже по центру Харкова, наразі маємо дані про 18 постраждалих", - зазначив також Синєгубов.

За його словами, госпіталізовано до лікувальних установ 39 людей, з них двоє у важкому стані, один вкрай важкий у опіковій реанімації. 13-річна дитина прооперована, інші лікуються амбулаторно.

Раніше повідомлялось, що кількість поранених внаслідок удару по "Епіцентру" і Харкові виросла, четверо людей зникли безвісти.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті