Кількість поранених внаслідок удару по "Епіцентру" і Харкові виросла, четверо людей зникли безвісти

Кількість поранених внаслідок рашистського удару по гіпермаркету в Харкові 25 травня виросла до 35. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов у Телеграм.

"Кількість постраждалих зросла до 35", - написав Терехов о 18:41.

Він зазначив, що двоє людей загинуло, четверо залишаються зниклими безвісти.

Щодо влучання у Центральному парку міста - міський голова уточнив, що воно сталося біля спортивного майданчика в землю, ніхто не постраждав. 

Пізніше Терехов повідомив, що цей снаряд не розірвався.

Раніше повідомлялось, що ворог прицільно вдарив по гіпепмаркету Харкова: мінімум двоє загиблих, багато зниклих безвісти.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті