Кількість поранених внаслідок удару по "Епіцентру" і Харкові виросла, четверо людей зникли безвісти

Кількість поранених внаслідок рашистського удару по гіпермаркету в Харкові 25 травня виросла до 35. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов у Телеграм.

"Кількість постраждалих зросла до 35", - написав Терехов о 18:41.

Він зазначив, що двоє людей загинуло, четверо залишаються зниклими безвісти.

Щодо влучання у Центральному парку міста - міський голова уточнив, що воно сталося біля спортивного майданчика в землю, ніхто не постраждав. 

Пізніше Терехов повідомив, що цей снаряд не розірвався.

Раніше повідомлялось, що ворог прицільно вдарив по гіпепмаркету Харкова: мінімум двоє загиблих, багато зниклих безвісти.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті