Ворог прицільно вдарив по гіпермаркету Харкова: мінімум двоє загиблих, багато зниклих безвісти

Російські окупанти вдарили по будівельному гіпермаркету Харкова 25 травня, мінімум двоє людей загинуло, багато зниклих безвісти. Про це повідомили міський голова Харкова Ігор Терехов і начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов у Телеграм.

"Вже точно відомо про двох загиблих", - написав Терехов о 16:32.

За його словами, приліт був у спальному районі міста, у щільній цивільній забудові. Влучання сталося в будівельний гіпермаркет. 

"Маємо велику кількість людей, зниклих без весті. Багато поранених. Судячи зі всього, удар наносився саме по торгівельному центру, де знаходилося багато людей - це чистий тероризм", - написав Терехов пізніше.

"Виникла пожежа на 15 тисяч квадратних метрів. Кількість постраждалих збільшилася до 11 осіб", - повідомив Синєгубов.

Відео наслідків влучання розмістили місцеві Телеграм-канали.

Російські пропагандисти за замовчуванням радіють черговому військовому злочину ЗС РФ: «Харків у ці хвилини КАБ - 500 влучив куди потрібно!!!»

Раніше правоохоронці показали наслідки нічного удару по Харкову "Іскандером".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті