На Луганщині викрито ще чотирьох представників окупаційних "силових структур", у тому числі трьох жінок – СБУ

Оперативники та слідчі СБУ задокументували діяльність ще чотирьох представників окупаційних "силових структур на Луганщині", у тому числі трьох жінок. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 30 березня.

"Зокрема, повідомлено про підозру мешканцю Луганська, який у березні 2022 року зайняв посаду у незаконній "прокуратурі Міловського району генеральної прокуратури ЛНР", – сказано в повідомленні. – За наявними даними, раніше він "трудився" у слідчому управлінні "генеральної прокуратури ЛНР". Після окупації півночі Луганської області був переведений до Мілового, на підсилення сформованої окупантами "прокуратури".

Уточнюється, що також підозру отримала мешканка Щастинського району, яка пішла служити в окупаційну "поліцію". Улітку 2022 року вона добровільно зайняла "посаду" у так званому "Новоайдарському РОВД МВД ЛНР".

Зазначається, що матеріали завершених кримінальних проваджень щодо її "колежанок", які добровільно працевлаштувалися і служать загарбникам у Біловодському та Міловському "райвідділах поліції ЛНР", вже скеровано до суду.

Правопорушникам доведеться відповідати за колабораційну діяльність за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 15 років ув’язнення та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що поліцією Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті