На Луганщині викрито ще чотирьох представників окупаційних "силових структур", у тому числі трьох жінок – СБУ

Оперативники та слідчі СБУ задокументували діяльність ще чотирьох представників окупаційних "силових структур на Луганщині", у тому числі трьох жінок. Про це повідомило 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 30 березня.

"Зокрема, повідомлено про підозру мешканцю Луганська, який у березні 2022 року зайняв посаду у незаконній "прокуратурі Міловського району генеральної прокуратури ЛНР", – сказано в повідомленні. – За наявними даними, раніше він "трудився" у слідчому управлінні "генеральної прокуратури ЛНР". Після окупації півночі Луганської області був переведений до Мілового, на підсилення сформованої окупантами "прокуратури".

Уточнюється, що також підозру отримала мешканка Щастинського району, яка пішла служити в окупаційну "поліцію". Улітку 2022 року вона добровільно зайняла "посаду" у так званому "Новоайдарському РОВД МВД ЛНР".

Зазначається, що матеріали завершених кримінальних проваджень щодо її "колежанок", які добровільно працевлаштувалися і служать загарбникам у Біловодському та Міловському "райвідділах поліції ЛНР", вже скеровано до суду.

Правопорушникам доведеться відповідати за колабораційну діяльність за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 15 років ув’язнення та конфіскація майна.

Раніше повідомлялось, що поліцією Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті