Поліцією Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області (посилання)

В поліції Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території Луганської області. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 29 березня.

"Вказаний ресурс створений у Телеграм для спрощення процедури подачі інформації до поліції про злочини представників окупаційних військ, незаконних збройних формувань та колаборантів  на тимчасово окупованій території Луганщини", – сказано в повідомленні.

Тим, кому відомо про скоєння військовослужбовцями рф та керованими ними незаконними збройними формуваннями умисних вбивств, жорстокого поводження з військовополоненими або цивільними, примусове залучення цивільного населення для робіт, зґвалтувань та інших тяжких злочинів, або  відомі конкретні особи, які до цього причетні або здійснюють колабораційну діяльність, добровільно погодились та пішли на співпрацю з окупаційною владою, пропонується повідомляти про це за посиланням у Телеграм-каналі "Воєнні злочини в Луганській області".

Зазначається, що отриману інформацію із чат-боту та Телеграм-каналу поліцейські Слідчого управління та Сектору захисту інтересів суспільства та держави оперативно опрацюють, щоб жоден злочин на тимчасово окупованій території не залишився поза увагою, а кожен окупант був притягнутий до відповідальності, згідно з чинним законодавством.

"Анонімність гарантується", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині поліцейські задокументували загибель дитини, чергові руйнування, "віджим" авто. Розшукуються четверо зниклих.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті