Поліцією Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території області (посилання)

В поліції Луганщини створено чат-бот і Телеграм-канал для пошуку та документування злочинів РФ на території Луганської області. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 29 березня.

"Вказаний ресурс створений у Телеграм для спрощення процедури подачі інформації до поліції про злочини представників окупаційних військ, незаконних збройних формувань та колаборантів  на тимчасово окупованій території Луганщини", – сказано в повідомленні.

Тим, кому відомо про скоєння військовослужбовцями рф та керованими ними незаконними збройними формуваннями умисних вбивств, жорстокого поводження з військовополоненими або цивільними, примусове залучення цивільного населення для робіт, зґвалтувань та інших тяжких злочинів, або  відомі конкретні особи, які до цього причетні або здійснюють колабораційну діяльність, добровільно погодились та пішли на співпрацю з окупаційною владою, пропонується повідомляти про це за посиланням у Телеграм-каналі "Воєнні злочини в Луганській області".

Зазначається, що отриману інформацію із чат-боту та Телеграм-каналу поліцейські Слідчого управління та Сектору захисту інтересів суспільства та держави оперативно опрацюють, щоб жоден злочин на тимчасово окупованій території не залишився поза увагою, а кожен окупант був притягнутий до відповідальності, згідно з чинним законодавством.

"Анонімність гарантується", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині поліцейські задокументували загибель дитини, чергові руйнування, "віджим" авто. Розшукуються четверо зниклих.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті