На Луганщині чотири російські бомби КАБ-500 розірвалися у центрі деокупованого Невського

Російські військові вдарили чотирма авіабомбами КАБ-500 по деокупованому селу Невське Луганської області. Про це 4 жовтня повідомив у Телеграмі голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

За його словами, загарбники почергово перевіряють нашу оборону на наявність слабких місць. Вчора їхні спроби були зосереджені на Макіївці. Більше десяти атак завершилися невдало, усі їх відбили Силами оборони. 

"Унаслідок артилерійського обстрілу на околицях Невського зафіксовано близько 30 вибухів. В центрі села розірвалися чотири авіабомби КАБ-500. Від артилерійських та мінометних обстрілів постраждали також Макіївка та Білогорівка", - написав Лисогор.

Голова ОВА додав, що не припиняються й ворожі авіаційні удари по території регіону. Черговий стався неподалік Новоселівського.

Як повідомлялося, російська 25-та армія укомплектувалась до чисельності 17 тисяч особового складу й зайняла позиції в районі Кремінної.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті