На фронті загинув херсонський журналіст та режисер Антон Коломієць

На фронті загинув херсонський журналіст і режисер Антон Коломієць, який пішов захищати Україну зі зброєю в руках. Про це повідомила у Facebook Нацрада України з телерадіомовлення.

"З перших днів повномасштабної війни він став на захист Батьківщини, вступивши до лав ЗСУ. Антон Коломієць здобув фах режисера телебачення в Херсонському державному університеті. Він працював на телеканалі "Скіфія", що згодом став херсонською філією Суспільного. 6 років поспіль вів прогноз погоди на телеканалі, щоранку обдаровуючи херсонців добрим настроєм. Був також режисером прямих ефірів", - йдеться у повідомленні.

У воїна залишилися дружина і двоє маленьких синів.

Як раніше повідомлялося, у боях під Бахмутом загинув актор Олександр Снігуровський.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті