На Донеччині зі звільнених пунктів евакуюють населення - Кириленко

У нещодавно звільнених населених пунктах Донецької області проводиться "зачистка", а їх мешканців евакуюють. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко в ефірі національного телемарафону 12 червня.

"Станом на сьогодні, на 18.00, з Благодатного евакуйовано троє людей, усі - дорослі люди. Сторожове - сім осіб, серед яких одна - особа з обмеженням руху. Нескучне - одна жінка, також з інвалідністю", - розповів Кириленко.

Як повідомлялося, у Міноборони підтвердили деокупацію Благодатного та Макарівки на Донеччині.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті