На Донеччині майже 17 тисяч родин знову з електрикою - Філашкін

На Донеччині майже 17 тисяч родинам повернуто електропостачання. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецкьої ОВА Вадим Філашкін 3 квітня.  

"За два дні фахівці виконали низку ремонтів і повернули електрику жителям 29 населених пунктів, знеструмлених через обстріли. До електрики знову підключені 16789 осель", - повідомив очільник Донецької ОВА.

За його словами, щоденно в області працюють близько 70 бригад енергетиків, готових оперативно реагувати на всі виклики.

Як повідомлялося, на Донеччині за два роки повномасштабної війни відновлено 7 тисяч кілометрів ліній електропередач

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті