На Донеччині за два роки повномасштабної війни відновлено 7 тисяч кілометрів ліній електропередач

7 тисяч кілометрів ліній електропередач відновили енергетики Донеччини за два роки повномасштабної війни. Про це у Телеграм повідомляє очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 26 лютого.

"За цей час фахівці полагодили 2,5 тисячі об’єктів, пошкоджених через бойові дії. Найчастіше руйнуються повітряні лінії електропередачі. Вони страждають через прямі влучання, падіння уламків снарядів та дронів. Деякі з них енергетикам доводилося відновлювати десятки разів. 

Лінію-«рекордсмена» на одному із найгарячіших напрямків енергетики лагодили вже майже 100 разів", - зазначив Філашкін. .

За його словами, щоденно на Донеччині пошкоджуються 3-5 ліній високого класу напруги. В розподільчій мережі – десятками. Енергетики роблять все можливе, щоб навіть в умовах постійних атак по енергосистемі забезпечувати жителів області світлом.

Зокрема, у 2023 році фахівці змогли повернути світло у понад 20 деокупованих населених пунктів Лиманської та Святогірської громад, де було пошкоджено понад 70% енергооб’єктів компанії. 

Як повідомлялося, на деокупованих територіях Донеччини відновлено понад 50 базових станцій мобільного зв’язку. 

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті