На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено понад 50 базових станцій мобільного зв’язку

На деокупованих територіях Донеччини на даний час відновлено роботу понад 50 базових станцій мобільного зв’язку, що дало можливість відновити зв’язок у 32 населених пунктах. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформуначальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«На сьогодні на деокупованих територіях Донеччини (у Лиманській та Святогірській громадах – ред.) мобільні оператори відновили роботу понад 50 базових станцій, що дало змогу повернути зв’язок до 32 населених пунктів», - сказав очільник області.

Він зазначив, що на території регіону й надалі продовжуються інтенсивні бойові дії, значна частина деокупованих територій залишається замінованою. Ремонтні бригади не завжди можуть відновити зв'язок.

«Облдержадміністрація спільно з військовими адміністраціями населених пунктів області та операторами постійно вживають заходів для сталої роботи мобільного зв’язку. Закупили додаткові генератори для роботи базових станцій під час блекауту», - пояснив Філашкін.

Він додав, що окрім цього, на деокупованих територіях усувають наслідки пошкоджень кабельних мереж та аварійних знеструмлень обладнання. Частина мешканців Лиманської та Святогірської територіальних громад може користуватись дротовим інтернетом від таких провайдерів, як Sattelit, Укртелеком, Skystar.

Філашкін також нагадав, що наразі в області функціонує 196 пунктів незламності, які забезпечені старлінками та оптоволоконним підключенням до мережі інтернет. У разі відсутності звичайного зв’язку мешканці можуть скористатись доступом до інтернету.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті